Sodo diena – mainų turgus

Spalio 14 d. Priekulės Kultūros centre vyko “Sodo diena”. Gausiai susirinkusiems klausytojams paskaitas skaitė puikūs lektoriai, profesionalūs sodininkai Algirdas Amšiejus bei Vladas Letukas, originalių valgių idėjomis iš rudeninių gėrybių dalijosi sveikuolė Danutė Kunčienė. Šurmuliavo nuotaikingas mainų turgelis. Jaukiame renginyje, iš dalies finansuotame Klaipėdos rajono savivaldybės ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo programos, dalyvavo apie pusantro šimto sodo puoselėtojų (pagal registracijos lapus).

Plačiau

EVĖS TAKAIS arba DINGĘS AUKŠTUJŲ ŠIMONIŲ PASAULIS

Vingio parkas. ,,…O ten antai Vingis, kurį taip jau pažįsti, nors patsai ir niekada čia nesi buvęs. Matai kaip ten Minijos upė kilpą meta. Dėl to, regis, anas kampas ir pavadintas Vingiu. …O ten tokie seni medžiai stovi, lyg čia koks parkas būtų?-Taip, seni tai medžiai. Apuokai jau mano laikais juose gyveno, klykaudavo ir dejuodavo. O ten, Vingyje, kas metai skęstą žmonių ne vienas, o keliolika”

Plačiau

Priekuliškiai liko patenkinti sveikatos festivaliu

Nors šie metai priekuliškiams ypatingi renginių gausa, bet sveikatos festivalis taip pat sulaukė nemažo dėmesio. Erdviame Vingio parke jaukiai išsidėstė spalvingos palapinės, kuriose įsikūrę specialistai kvietė pasitikrinti sveikatą, o „Brožių virtuvė“, „Svarainiukas“ bei Priekulės bendruomenė vaišino sveikais patiekalais ir Priekulės krašto kafija. Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro palapinėje apsilankę […]

Plačiau