Renginys „Sudie, katino dienos“

Rugsėjo 2 dieną Priekulės Vingio parke susiburs ne tik baikeriai, savanoriai, kurie surengs tirą, karišką fotosesiją, ekipuotės parodą, policijos pareigūnai su prisistatymo programa (automobilis, ginkluotė ir kt…), kinologas, bei dar daug kitų įvairiausių atrakcijų laukia Klaipėdos rajono jaunimo, o smagiausioji dalis, pabaigoje visų laukia pats tikriausias putų šou!


Jūs klausiate kokia grupė koncertuos rugsėjo 2 dieną? Nekoncertuos, tiesiog va taip paprastai, nebus, nes į Priekulę atvažiuos, puikiai daugumai žinomas J’SUN! Šėlsime ne tik putose, šėlsime su DJ muzika!


Sakote alų galima tik gerti? O kaip alaus dėžės? Ne ne ne, mums alaus nereikia , o vat dėžes tikrai naudosime! Ateik ir įrodyk, kad gali pastatyti aukščiausią bokštą!

Na gerai, įdomu kaip tas putų šou? Galvojate pūsime muilo burbulus ir darysime burbuliatorių? Juokaujat? Apsivilkite patogius drabužius! Viskas atrodys panašiai, tik dar geriau!


Ar kas bandėte žaisti tinklinį? Žinoma! O ar daug iš jūsų bandėte kosminį tinklinį? Taigi…


Gera žinia dinozaurų mėgėjams! Jūsų lauks galimybė nusifotografuoti su realaus dydžio dinozauru DIMETRODONU, linksmybės su žaliuoju dinozauru bei edukacija „Atrask save“, kurios metu galėsite ieškoti dinozaurų kaulų.

O gal tavo svajonė tapti kariu savanoriu? Puiki proga susipažinti su kariais savanoriais, o gal net paklausti klausimų, kurie senokai tave kamuoja. Kariai savanoriai organizuos tirą, karišką fotosesiją, ekipuotės parodą.


Kaip visiems puikiai žinoma, kad šuo geriausias žmogaus draugas, tačiau ne tik draugas, jis ir puikus partneris – bendradarbis, tuo galėsite įsitikinti kinologo dėka, kuris pademonstruos tokio darbo subtilybes.

Renginio plakatas atsisiuntimui 1
Renginio plakatas atsisiuntimui2

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *