Priekuliškiai liko patenkinti sveikatos festivaliu

Nors šie metai priekuliškiams ypatingi renginių gausa, bet sveikatos festivalis taip pat sulaukė nemažo dėmesio. Erdviame Vingio parke jaukiai išsidėstė spalvingos palapinės, kuriose įsikūrę specialistai kvietė pasitikrinti sveikatą, o „Brožių virtuvė“, „Svarainiukas“ bei Priekulės bendruomenė vaišino sveikais patiekalais ir Priekulės krašto kafija.

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro palapinėje apsilankę žmonės turėjo progą sužinoti ar turi sveiko žmogaus kodą ir pasikonsultuoti su sveikatos specialistais. Vietinės ir aplinkinės bendruomenės buvo kviečiamos sudaryti komandas ir varžytis pirmosios pagalbos suteikimo varžytuvėse, kurių tikslai -ugdyti Klaipėdos rajono gyventojų pirmosios pagalbos teikimo įgūdžius, supažindinti gyventojus su pirmosios pagalbos teikimo technika, suteikti daugiau praktinių patarimų. Tarpusavyje varžėsi keturios komandos, o nugalėtojais tapo bendruomenė „Priekulės ainiai“. Varžytuvės sulaukė entuziastingo žiūrovų palaikymo.

Gausus būrys Priekulės pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojų pristatė prevencines sveikatos programas, mielai bendravo su priekuliškiais, matavo kraujo spaudimą ir patarinėjo įvairiais sveikatos klausimais. Žmonės džiaugėsi, kad turėjo retą progą pabendrauti su medikais neformalioje aplinkoje.

Ypač visi laukė susitikimų su puikiai žinomais Lietuvoje specialistais- Ignu Bakėjumi ir Vaida Kurpiene. Ignas Bakėjus, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas Insanity treniruočių programos treneris, sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas įdomiai papasakojo, kad harmoninga savijauta susideda iš sąmoningumo, mitybos ir sporto. Sportuoti kartu su I.Bakėjumi stojo nemažas būrys šventės dalyvių.

Sveikos mitybos specialistę Vaidą Kurpienę daugelis žino iš pasisakymų žiniasklaidoje, todėl norinčiųjų jos patarimų pasiklausyti taip pat netrūko.

Renginio pabaigoje festivalio organizatorė, Kisinių kaimo bendruomenės pirmininkė Saulė Surplytė padėkojo priekuliškiams, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo, o pakalbinti priekuliškiai išreiškė viltį, kad sveikatos festivalis į Priekulę užsuks ir kitąmet.

pajuriokrastas.lt

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *